Так, ми знаємо, що ви любите турбовані Subaru, і хочемо нагадати про справжній, безкомпромісний автомобіль - Subaru Outback XT. Під його капотом "ховається" турбоване серце об’ємом 2.4 літри, яке видає 249 кінських сил та 350 Ньютон-метрів моменту. Двигун SUBARU BOXER FA24 з серії агрегатів нового покоління - вони надійні, потужні та екологічні.

Саме цей автомобіль зможе закрити собою більшість ваших повсякденних задач. Місткий салон, великий багажник, а чималий кліренс - 213 мм, дає можливість заїхати туди, куди тільки душа побажає.

Розповідаючи про Subaru Outback XT, нереально не згадати про легендарний повний привод Symmetrical AWD, що у парі з низьким центром тяжіння дарує просто феноменальну керованість. Власники такого авто ніколи не переймаються за погодні умови чи дорожнє покриття. Потрібно їхати? Сіли та поїхали, або помчали, все залежить лише від вас!

Підстраховує всю цю феєрію японської інженерії надійний та вже перевірений часом варіатор High Torqe Lineartronic. Він без проблем витримує всі виклики сьогодення та як надійний компаньйон впрягається у роботу тоді, коли вам це потрібно.

За безпеку в машині відповідає комплекс систем EyeSight. Саме він контролює, щоб ви доїхали до місця призначення без незапланованих пригод. За потреби, навіть підтримає у складній та дальній мандрівці.

Про кількість "фішок" та цікавинок Outback немає сенсу і говорити, їх дуже багато і вони круті. Щоб оцінити та відчути їх повністю, краще прийти в автосалон та побачити якість на власні очі. 

ОГЛЯД OUTBACK ХАРАКТЕРИСТИКИ
thumb-image-69690
thumb-image-69692

Read also

all news