1917
Чикухи Накаджіми заснував авіаційну дослідну лабораторію

Компанія FHI — наступник компанії Nakajima Aircraft, яка спочатку створювалася як Авіаційна дослідна лабораторія. Лабораторія була заснована в 1917 році Чікухеем Накаджіми (1884-1949) в префектурі Гунма (Gunma Prefecture) (приблизно 70 км на північ від Токіо) і зараз є місцем розташування основної сучасної виробничої бази компанії «Субару».
thumb-image-63022

1931
Nakajima Aircraft Co. — компанія на одному рівні з провідними виробниками літаків в Японії

Однак до моменту закінчення Другої світової війни в 1945 році виробництво літаків було призупинено. Новий старт компанія змогла здійснити вже під іншим ім'ям Fuji Sangyo Co., ltd, і перше з чого довелося почати — це докласти зусиль до розробки моторолерів і кузовів для автобусів, але саме з цього і почався процес розквіту та перетворення компанії у повноцінного автомобільного виробника.
thumb-image-63025

1946
Fuji Sangyo створило перший моторолер Rabbit

У червні 1946 року, Fuji Sangyo припинила виробництво літаків і створила перший в Японії прототип моторолера. Цей моторолер мав двигун потужністю в 2 к.с., об'єм 135 см³ і використовував хвостові колеса, що залишилися від військових літаків. У цей час стан транспорту Японії був плачевним і населення не повною мірою сприйняло корисність цього виду транспорту.
thumb-image-63028

1953
У 1953 році Fuji Sangyo була поділена на 12 компаній

Деякі підприємства закриваються, не витримавши конкуренції, однак 5 найстійкіших компаній знову об'єднуються в Fuji Heavy Industries. Пізніше до них приєдналася і шоста. Корпорація зайнялася виробництвом реактивних літаків, бензопил, моторолерів Rabbit та дизельних автобусів, поступово завойовуючи ринок. Так утворився концерн Fuji Heavy Industries, успішно існує і до сьогодні.
thumb-image-63031

1954
SUBARU 1500 — ПЕРШИЙ ПРОТОТИП АВТОМОБІЛЯ FUJI HEAVY INDUSTRIES (SUBARU CORPORATION)

FHI створив власний прототип легкового автомобіля названий P-1, який отримав в наступному році назву Subaru 1500. Автомобіль показав чудові їздові якості завдяки своїй незалежній підвісці передніх коліс з використанням дугоподібної поперечної балки в комбінації з циліндричною пружиною і масляним амортизатором подвійної дії та залежною підвіскою задньої вісі в комбінації з трилистковою ресорою.
thumb-image-63034

1958
Представлена модель міні-автомобіля Subaru 360

У 1958 році 3-го березня на ринку з'явився Subaru 360, перший автомобіль компанії «Субару». Subaru 360, який став історичною віхою виробництва автомобілів в Японії. Завдяки своїй зовнішності, схожій на легендарного "жука", Subaru 360 стали ласкаво називати «Сонечком». Протягом усіх 11 років виробництва Subaru 360 мав величезну популярність. У травні 1970 року випуск автомобілів був завершений.
thumb-image-63037

1961
Відбувся дебют моделі Sambar Truck

Sambar Truck в основі якого була модель Subaru 360 відрізнявся тим, що був хороший та комфортний як для тих, хто в ньому їде, і для тих, хто ним керує. У порівнянні зі своїми конкурентами Sambar Truck мав більш низьку підлогу та більше вантажного простору. Завдяки своїм здібностям акуратно вписуватися в гострі кути вулиць, ця міні-вантажівка стала ковтком свіжого повітря в індустріальному світі.
thumb-image-63040

1965
Subaru 1000 — перший масовий передньоприводний автомобіль

14 травня відбувся дебют Subaru 1000, першого автомобіля, що використовує систему переднього приводу у парі з горизонтально-опозитним двигуном, що є яскравою відмінною рисою і сучасних автомобілів Subaru. Компанія розробила цілий ряд технологій, що дозволяють вирішувати всі проблеми системи переднього приводу (FWD).
thumb-image-63043

1969
Модель Subaru R-2, що замінила Subaru 360

Створена в іншу епоху, R-2 представляла собою міні-седан, величезний інтерес до якого був викликаний тим, що ця модель розширювала поняття міні-автомобілів. R-2 мала покращені характеристики та відмінно підходила для «ери швидкісних доріг», в яку вступала Японія. Маючи чудову збалансовану конструкцію, R-2 прекрасно відчувала себе і на швидкісних шосе, і на вибоїстих дорогах.
thumb-image-63046

1971
Перший у світі повноприводний легковий автомобіль — Subaru Leone

До цього моменту любителі повного приводу були обмежені вибором тільки великого позашляхового автомобіля. «Субару» ж зламала цей стереотип, представивши масову повноприводну модель звичайного легкового автомобіля. Автомобіль упевнено розширював армію шанувальників завдяки швидкому зростанню популярності відкритих видів спорту таких, як катання на лижах і рибалка.
thumb-image-63049

1972
Модель Subaru Rex замінила модель R-2

Модель Subaru REX була розроблена в липні 1972 року у якості наступника моделі R-2. REX став дуже популярним завдяки своєму свіжому, динамічному вигляду, який зробив його стильним, і традиційним для міні-автомобілів Subaru. Прекрасна керованість, стабільна поведінка на дорозі, комфорту під час руху та економічність.
thumb-image-63052

1977
Subaru Brat — вантажівка з двомісною кабіною і великим майданчиком

Виробництво автомобіля Subaru Brat, який замислювався, як автомобіль для відпочинку, і був спеціально розроблений для ринку Північної Америки, почалося в серпні 1977 року. Побудований на платформі Subaru Leone 4WD, Subaru Brat мав кабіну, розраховану тільки на двох осіб, а ззаду розташовувався великий відкритий вантажний відсік.
thumb-image-63055

1983
Subaru Domingo

У жовтні 1983 року відбувся дебют однооб'ємного мікроавтобуса Subaru Domingo. Цей автомобіль дозволяв не тільки розмістити сім пасажирів при досить компактному кузові, але й різним чином трансформувати посадочні місця за допомогою обертових та відкидних крісел, вперше розроблених в Японії.
thumb-image-63058

1984
Subaru Justy був знятий з виробництва у 1994 році

Виробництво Subaru Justy було запущено в лютому 1984 року. У 1987 році Subaru Justy був оснащений автоматичною трансмісією: уперше в світі розробленим варіатором — Subary ECVT.
thumb-image-63061

1985
Subaru випустила люксовий спортивний автомобіль — Alcyone

Subaru Alcyone була названа так на честь найяскравішої зірки в Плеядах, сузір'ї, відомому в Японії як Subaru. Ця модель була запущена у виробництво в США в лютому 1985 року під іменем Subaru XT, а у Японії, в червні 1985 року, під ім'ям Subaru Alcyone. Стрімкі клиноподібні контури і повністю згладжені форми дозволили конструкції цієї моделі досягти мінімальної.
thumb-image-63064

1989
Модель Subaru Legacy замінила Leone

Subaru зробила свій перший крок на ринок 2-во літрових автомобілів. Поставивши перед собою завдання створити седан, який міг би стати світовим лідером, команда розробників почала з начерків, але, врешті-решт, зупинилася на використанні горизонтально-опозитного двигуна і системі повного приводу. Вже стали традиційними для Subaru, першокласні ходові характеристики.
thumb-image-63067

1991
Subaru SVX у липні 1991 замінила модель XT

Замінивши модель XT, Subaru SVX з'явилася на ринку Сполучених Штатів Америки в липні 1991 року, а у вересні — в Японії. Цей автомобіль замислювався як купе вищого класу з чудовими ходовими характеристиками, здатне пересуватися по будь-яким дорогам. Дизайн кузова був створений стрімким, динамічним, що досягалося застосуванням технології стиковки скла зі склом по всій поверхні навколо кабіни.
thumb-image-63070

1992
Випуск моделі Subaru Impreza був розпочатий в листопаді 1992 року

По кузову — це був автомобіль компактнішим за Legacy, але в ньому були втілені спортивні риси. На ринку були представлені два типи кузова: 4-дверний седан і спорт-вагон. Двигун, підвіска, система повного приводу і оздоблення салону — аналогічно Legacy, зберігаючи автомобілю чудові їздові і високі технічні якості.
thumb-image-63073

1993
Subaru Outback 1

Subaru Outback першого покоління був офіційно представлений в жовтні 1993 року. Модель побудована на базі другого покоління Legacy представляла з себе універсал зі збільшеним кліренсом, призначений для активного відпочинку. Завдяки спеціальній конструкції підвіски Subaru Outback I чудово поводиться в різних експлуатаційних умовах.
thumb-image-63076

1997
Позашляховик Subaru Forester

Автомобіль об'єднав в собі риси спортивного (SUV — sport utility vehicle) і пасажирського автомобіля, створивши автомобіль нового стилю, який ґрунтувався на концепції «краще двох світів» («best of both»). Основне шасі було фактично таке саме, як і у моделі Legacy 1993 року, але зазнало деяких змін. Колісна база була зменшена, дорожній просвіт став 200 мм і загальна висота 1,580 мм. Автомобіль об'є... Читати більше
thumb-image-63079

2002
Subaru Baja – це великий середньорозмірний повноприводний пікап

Дизайн кузова поєднав у собі риси як пікапа через невеликий отвір кузовного відсіку ззаду, так і позашляховика. Ще однією особливістю конструкції кузова є те, що перегородка, що знаходиться за складними задніми сидіннями, може бути демонтована при необхідності перевезення габаритних вантажів. Така опція виробником названа, як Switchback.
thumb-image-63082

2003
Нова велика пасажирська машина Subaru R2 представлена для Японії

Створена за мотивами авіаційного дизайну, R2 стала новим поколінням міні-карів Subaru. Лінії кузова плавно переходять від капота до дверей багажника, а підтягнута форма кузова демонструє спортивні та елегантні форми. У результаті світ побачила симпатична швидка компактна машина, яка встановила новий рівень ефективності пального та безпеки, які були найвищими в цьому класі.
thumb-image-63085

2005
Subaru B9 Tribeca

Subaru B9 Tribeca в якості позашляховика відповідає наступному поколінню автомобілів з концепцією crossover. На автомобілі установлений Symmetrical AWD, автоматична коробка передач і горизонтально-опозитний 3-літровий DOHC двигун. З висотою дорожнього просвіту 213 мм він має всі переваги позашляховика і, в той же час, є надіним і стабільним. Спортивний і енергійний дизайн створений спеціально для ... Читати більше
thumb-image-63088

2006
Випущений абсолютно новий міні-автомобіль Subaru Stella

Ринок міні-автомобілів Stella Japan першого покоління невпинно розширювався, оскільки споживачі все більше стали цінувати простоту використання та економію пального, запропоновані міні-автомобілями. Скориставшись можливістю на ринку, FHI розробила Stella для споживачів, які зробили ставку на просторому інтер'єрі та зручності. Він мав найвищий рівень ефективності витрат пального в своєму класі, а т... Читати більше
thumb-image-63091

2008
Subaru 50 років

Fuji Heavy Industries відсвяткувала 50-річний ювілей виробництва бренду Subaru відтоді, як 3 березня 1958 року було випущено міні-автомобіль Subaru360. Subaru360 був розроблений як недорога модель з компактним корпусом і симпатичною зовнішністю, він зіграв ключову роль у автомобільній історії в Японії
thumb-image-63094

2008
Випущено новий компактний автомобіль DEX

Враховуючи переваги і вимоги щодо диверсифікації автомобілів Subaru прагнула створити нову цінність в популярному класі компактних автомобілів з Dex. Dex був розроблений відповідно концепції «Square Utility Compact» і був орієнтований на щоденну простоту у використанні, а унікальний дизайн, необхідний для цього класу, дозволив створити модель, яка відповідала б стилю життя клієнтів.
thumb-image-63097

2009
Випущено 5-е покоління Legacy

Subaru Legacy 5-го покоління була абсолютно оновлена. Legacy 5-го покоління був побудований за концепцією «Grand Touring Innovation» і включав в себе запатентовані технології, такі як платформа Symmetrical AWD та двигун з горизонтальною протидією. Характеристики водіння та безпеки, розроблені в першому поколінні, були покращені в поєднанні з підвищеним комфортом для всіх пасажирів, а також екологі... Читати більше
thumb-image-63100

2009
4-е покоління Outback

Outback 4-го покоління був також створений за концепціэю «Grand Touring Innovation» і включав в себе ключові основні технології, такі як платформа Symmetrical AWD, що побудована разом з двигуном, що маж горизонтальну протидію. Характеристики водіння та безпеки, розроблені в першому поколінні, були покращені в поєднанні з підвищеним комфорту для всіх пасажирів, а також екологічним водінням. Цей Out... Читати більше
thumb-image-63103

2010
Чотиридверний прототип WRX STI був презентований на Нюрбургринзі, Німеччина.

Колишній пілот WRC Томмі Макін керував 4-дверним WRX STI по північній петлі Нюрбургринг, показавши час 7:55.
thumb-image-63106

2010
Випущено друге покоління Pleo

Концепція нового Pleo полягала в «ідеальному компактному розмірі для виняткової практичності та економічності», і це був міні-автомобіль, який був простий в управлінні у поєднанні з чудовим дизайном. Практичність у вигляді зручного салону і висока паливна економічність зробили його ідеальним міні-автомобілем для захоплюючого повсякденного життя. Всі моделі підлягали під субсидію eco-car (субсидія ... Читати більше
thumb-image-63109

2010
Випущено новий дизайн міні кара LUCRA

З концепцією «зручний, просторий і стильний малий», Lucra був легковим автомобілем, розробленим, щоб відповідати будь-якому стилю життя з його просторою і відкритою кабіною і оновленим дизайном.
thumb-image-63112

2010
Моделі Impreza WRX

І 5-дверні, і 4-дверні моделі були вперше випущені в новому образі. Зовнішній дизайн, включаючи нещодавно спроектовану передню частину створювали ефект спортивності і потужного вигляду на дорозі.
thumb-image-63115

2010
Заява бренду FHI «Впевненість в русі» стало ключем до нової ери Subaru

FHI розробила нову стратегію для бренду Subaru «Впевненість у русі». «Впевненість» уособлювала непохитний підхід Subaru до створення надійних автомобілів і представляла собою цінні відносини, які Subaru встановила з фанатами в своєму прагненні забезпечити спокій і задоволення. «In Motion» підняв «Впевненість», яка була розроблена для того, щоб відповідати постійно мінливому середовищі, і символізу... Читати більше
thumb-image-63118

2011
Випущено новий дизайн міні-кара Stella

Stella 2-го покоління була розроблена з концепцією «Smart Active Small» і представляла собою компактний автомобіль з просторим салоном, легкої керованістю і видатною паливною економічністю. 2013.01 Модифікація Stella Оснащена першою системою запобігання зіткнень для мікроавтобусів 2013.08 Stella Custom оснащена системою запобігання зіткнень «Smart Assist»
thumb-image-63121

2012
Subaru відзначає 40-річний ювілей своїх повноприводних автомобілів

Цього року виповнилося 40 років з дня дебюту повноприводних автомобілів Subaru відтоді, як Subaru Leone Estate Van 4WD вперше був представлений в Японії в 1972 році. За останні 40 років FHI продовжував бути піонером в області пасажирських автомобілів AWD. Загальний обсяг виробництва автомобілів Subaru AWD досяг 11 782 812 одиниць (станом на 31 січня 2012 року), або приблизно 55,7% від загально... Читати більше
thumb-image-63124

2012
Завод FHI Gunma Oizumi відзначає 30-річчя виробництва

Комплекс заводу FHI Gunma складається з п'яти заводів з виробництва автомобілів, розташованих в основному на околицях Ота в префектурі Гунма, Японія. Завод Oizumi, один із заводів Gunma, виробляє всі типи двигунів Boxer з горизонтальним протидією (1,6-літровий, 2,0-літровий, 2,5-літровий і 3,6-літровий) і всі трансмісії, включаючи Lineartronic-CVT
thumb-image-63127

2012
Виробництво Minicars Ends

FHI сьогодні зійшла з конвеєра фінальна комерційна міні-машина Sambar, що призвело до припинення виробництва всіх моделей. Відома автомобільна історія Subaru в Японії починається 1958 року з випуском Subaru 360. Міні-кари були ключовими моделями для марки Subaru, з майже 8 мільйонами одиниць з дев'яти різних модельних рядів, випущених за 54 роки. Володіючи такими функціями, як повний привод і в... Читати більше
thumb-image-63130

2012
Представлено SUBARU BRZ

Задоволення від керування. Subaru BRZ домігся честі мати один з найнижчих центрів тяжіння в світі. Горяча спортивна машина, якій може насолоджуватися будь-який водій. 2011.09 «SUBARU BRZ PROLOGUE - BOXER Sports Car Architecture II» був представлений на 64-му автосалоні у Франкфурті. 2011.11 «SUBARU BRZ CONCEPT - STI -» світова прем'єра в Лос-Анджелесі на Auto Show 2011.12 SUBARU BRZ представ... Читати більше
thumb-image-63133

2012
Випущений абсолютно новий «SUBARU XV»

FHI планував представити новий XV в якості стратегічної моделі, щоб надати клієнтам «Насолоду і душевну рівновагу» за допомогою нової заяви Subaru «Впевненість в русі». Основною концепцією продукту, яку Subaru прийняла для XV, було «Міська пригода». У певному сенсі, автомобіль, який ідеально підходив для захоплюючого, жвавого, але безтурботного використання в місті. Таким чином, Subaru збалансува... Читати більше
thumb-image-63136

2012
Випущено 4-е покоління Forester

Forester 4-го покоління Новий Forester був розроблений, щоб «забезпечити реальну цінність позашляховика». Заснований на запатентованій технології Subaru Symmetrical AWD, базові робочі характеристики будь-якого автомобіля - водіння, безпека та навколишнє середовище - були додатково розширені, щоб дати більше задоволення як Позашляховик, а також значно поліпшує задоволення як режим для безтурботног... Читати більше
thumb-image-63139

2012
Перший Subaru XV сходить з конвеєра в Малайзії

FHI оголосила, що почала виробництво кроссовера Subaru XV на малайзійському складальному заводі Tan Chong Motor Assemblies Sdn. Bhd (TCMA), автомобільна складальна компанія групи Tan Chong. Офіційна церемонія з нагоди початку виробництва відбулася на заводі TCMA 19 грудня.
thumb-image-63142

2013
Випуск «SUBARU XV CROSSTREK HYBRID»

Subaru XV Crosstrek Hybrid був випущений як перший гібридний автомобіль Subaru і, як і всі моделі Subaru, втілював в собі досвід водіння «Насолода і спокій» бренду Subaru. На додаток до оригінальних атрибутів XV Crosstrek: чудова керованість, повний привод (AWD) і універсальне обслуговування, у модель була інтегрована оригінальна гібридна система Subaru, що надає їй спортивний, кумедний характер і... Читати більше
thumb-image-63145

2014
Subaru досягла позначки в 20 мільйонів одиниць в Японії

Subaru досягла позначки в 20 мільйонів одиниць в Японії з моменту початку виробництва в 1958 році з «Subaru 360». У більш ранні дні серійні моделі включали міні-автомобілі, Subaru тисячі, Leone і Justy, а потім перейшли на Legacy, Impreza і Forester та ін. За ці 56 років загальний обсяг виробництва збільшився до 20 мільйонів одиниць.
thumb-image-63148

2014
Випущений прототип Levorg

Новий спортивний тур Levorg єталоном Subaru до створення задоволення від водіння і практичних здібностей подорожувати, забезпечуючи безпроблемну їзду навіть на далекі відстані. Леворг є втіленням давніх досягнень Subaru і символізує останні стандарти Subaru. Levorg поєднує в собі плавну потужність, вишуканий і стильний дизайн з великою вантажопідйомністю.
thumb-image-63151

2014
Випущено 5-е покоління "Outback"

Це було 5-е покоління цієї моделі з моменту появи першої версії в 1995 році. Спільною цінністю, що об'єднує всі ці моделі, була концепція кросовера, яка компонує сильні сторони легкового автомобіля і позашляховика. Розробляючи кожне покоління, Subaru постійно прагнула забезпечити присутність і цінність, які відображають його флагманську модель кроссовера.
thumb-image-63154

2014
Корпоративний штаб переїхав в нову будівлю Ebisu Subaru

Штаб-квартира корпорації в Токіо була перенесена в нову будівлю Ebisu Subaru. Його дизайн відрізняється відчуттям «швидкості» і «динамічності», які відчуваються в автомобілях. Зовні і всередині будівля включає в себе динамічні горизонтальні мотиви, що нагадують про дух Subaru.
thumb-image-63157

2015
Перемога в класі WRX STI в 24-годинній гонці Нюрбургринг 2015 року

Гоночний автомобіль Subaru WRX STI NBR Challenge 2015 року, розроблений Subaru Tecnica International (STI), здобув перемогу класу SP3T в гонці Nürburgring 2015 року, що проходить в Німеччині в 2015 році. Перемога стала свідченням того, що WRX STI був взмозі повністю продемонструвати свої спортивні характеристики AWD (All-Wheel Drive) на трасах, таких як Nürburgring, яка є однією з найскладніших і ... Читати більше
thumb-image-63160

2016
Subaru досягло 15-мільйонного випуску автомобілів

Subaru досягла рубежу в 15 мільйонів одиниць загального виробництва своїх повноприводних автомобілів. Ця віха була досягнута в 44-му році, з тих пір як Subaru почала виробництво повноприводних автомобілів з введенням Subaru Leone 4WD Estate Van в вересні 1972 року. Відтоді Subaru постійно вдосконалює свою технологію повноприводних автомобілів і їх основні функції . У 2015 році на моделі AWD доводи... Читати більше
thumb-image-63163

2016
Представлена Subaru Global Platform

Subaru Global Platform, розроблена як архітектура, яка буде лежати у основі всіх автомобілів наступного покоління. Розроблені з урахуванням майбутнього, функції включають в себе найбільше в історії поліпшення загальних характеристик автомобіля з емоційно привабливим «Динамічним відчуттям», яке виходить за рамки високої продуктивності, і найвищого в світі рівня безпеки, в єдиній концепції дизайну д... Читати більше
thumb-image-63166

2016
50-річчя горизонтально двигуна «BOXER»

Subaru відсвяткувала 50-річчя свого горизонтально двигуна «BOXER». Фірмовий двигун BOXER був представлений на компактному легковому автомобілі Subaru 1000 в 1966 році. З тих пір Subaru максимально використовувала переваги своїх двигунів BOXER і постійно удосконалювала їх для забезпечення своїх автомобілів. Сьогодні кожен автомобіль, проданий Subaru, оснащений двигуном Boxer, а загальний обсяг виро... Читати більше
thumb-image-63169

2016
WRX STI здобув класну перемогу в 24-годинній гонці Нюрбургринг 2016 року

Гоночний автомобіль Subaru WRX STI NBR Challenge 2016, розроблений Subaru Tecnica International (STI), знову виграв клас SP3T в 24-годинній гонці Нюрбургринг 2016 року, що проходила в Німеччині. Це стало четвертою перемогою в класі SP3T для STI після перемоги в гонці 2015 року. Перемога є свідченням того, що Subaru WRX STI здатний повною мірою демонструвати свої спортивні характеристики AWD (All-W... Читати більше
thumb-image-63172

2016
Модель Subaru 360 K111 – об'єкт машинобудівного спадщини

Міні-автомобіль Subaru 360 Model K111, збережений FHI, був визначений Японським товариством інженерів-механіків (JSME) як об'єкт машинобудівного спадщини на 2016 рік. Запущений в 1958 році, Subaru 360 був першим серійним міні-автомобілем Subaru. Він з легкістю посадив чотирьох дорослих пасажирів і запропонував комфортну поїздку. Прізвисько «сонечко» набуло широкої популярності в Японії завдяки ком... Читати більше
thumb-image-63175

2016
Випущено 5-е покоління Impreza

Він увперше використав повністю оновлену архітектуру Subaru Global Platform, що значно підвищило жорсткість і міцність кузова та шасі. Impreza була першою серійною моделлю, в якій повністю використовувалася філософія дизайну DYNAMICxSOLID. Це також показало значно поліпшений внутрішній і зовнішній дизайн як модель сегмента C наступного покоління.
thumb-image-63178

2016
Перша лінія американського виробництва Impreza зійшла з конвеєра на заводі Subaru в Індіані

Виробництво Subaru Impreza 17MY почалося на американському заводі Subaru, Subaru of Indiana Automotive Inc. (SIA), і перша в світі Impreza американського виробництва зійшла з конвеєра 1 листопада 2016 року. Хоча Impreza історично випускалася тільки в Японії, FHI вирішила перенести виробництво Impreza в США через збільшення американського попиту на автомобілі Subaru, про що свідчать вісім наступних... Читати більше
thumb-image-63181

2017
Назва компанії змінено на SUBARU CORPORATION

Fuji Heavy Industries змінила назву своєї компанії на SUBARU CORPORATION з 1 квітня 2017 року. Щоб відзначити цю зміну, на виставці були представлені абсолютно нова Impreza, випущена в Японії в жовтні 2016 року, і великомасштабна модель удосконаленого варіанту вертольоту 412EPI. Церемонія головного офісу, що символізує прагнення Subaru до зростання як відмітного світового бренду в автомобільній і ... Читати більше
thumb-image-63184

2017
Випущений абсолютно новий SUBARU XV

Представляючи першу повну зміну моделі з часу запуску Subaru XV в 2012 році, нова модель запропонувала відмінний дизайн і поліпшену керованість на поганих дорожніх поверхнях. У основі її нову Subaru Global Platform, що покращило безпеку світового класу, а також комфорт під час їзди.
thumb-image-63187

2017
Випущений абсолютно новий 3-и рядний позашляховик ASCENT

Subaru випустила свою найбільшу модель – позашляховик сімейного розміру з конфігураціями на сім або вісім пасажирів для ринку Північної Америки. Поєднання чудової універсальності і просторого салону з відомою керованістю Subaru, заснованої на глобальній платформі Subaru, забезпечує кращий в своєму класі комфорт та безпеку. Абсолютно новий Ascent оснащений абсолютно новим 2,4-літровим 4-циліндрови... Читати більше
thumb-image-63190

2018
SUBARU 60 років

Бренд SUBARU відзначив 60-річний ювілей.
thumb-image-63193

2018
Абсолютно новий Forester

5-е покоління Forester випущено по всьому світу. Будучи однією з найбільш продаваних моделей Subaru, абсолютно новий Forester дозволяє всім пасажирам насолоджуватися комфортом, просторим салоном і зручними функціями. Він поєднує в собі надійність позашляховика з комфортом і зручністю відповідно до філософією дизайну Subaru «DynamicxSolid». Створений на базі глобальної платформи Subaru, абсолютно... Читати більше
thumb-image-63196

2018
Subaru WRX STI виграв клас SP3T в 24-годинній гонці в Нюрбургринзі

Корпорація Subaru з гордістю оголошує, що її дочірня компанія Subaru Tecnica International (STI) з автоспорту виграла свій клас SP3T в гонці на 24-годинній гонці Nürburgring, що проходила в Німеччині з 11 по 13 травня. Перемогла машина Subaru WRX STI NBR Challenge 2018 була розроблена на основі на серійної моделі WRX STI. Починаючи з поул-позиції, команда рано зіткнулася з механічними проблемами,... Читати більше
thumb-image-63199
Далі буде...