Subaru Corporation розпочала 25 жовтня 2023 року в Токіо свою виставку на JAPAN MOBILITY SHOW 2023, яка буде відкрита для відвідувачів до 5 листопада 2023 р. Стенд Subaru демонструє бачення Subaru мобільності майбутнього та повідомляє про зусилля Subaru, спрямовані на зміцнення зв’язків із суспільством, дозволяючи відвідувачам відчути «Насолоду та душевний спокій» сьогодні та в майбутньому.

У міру розвитку технологій електрифікації та автоматизації зростають очікування щодо нової повітряної мобільності. В рамках заходу SUBARU JAPAN MOBILITY SHOW 2023, корпорація SUBARU продемонструвала два нових концепти, щодо майбутнього «більш вільного пересування». Новий тип мобільності, який може запропонувати лише SUBARU - електричне купе та літаючий пасажирський дрон. Ці концепти варто розглядати як погляд інженерів, дизайнерів та винахідників Subaru у майбутнє. На те, якими можуть бути транспортні засоби в майбутньому. Якою може бути еволюція спортивного дизайну та технологій Subaru.

А також були на виставці такі моделі:

◆ Levorg Layback Limited EX (японська модель)

Абсолютно новий Levorg Layback поєднує в собі три цінності Levorg: підвищену безпеку, спортивність і вартість універсала з гнучкістю SUV і високою якістю. Він розроблений для японського ринку як унікальний позашляховик у великій лінійці позашляховиків Subaru.

◆ Модель із оригінальними аксесуарами Levorg Layback Limited EX (японська модель)

Levorg Layback з оригінальними аксесуарами Subaru, які підкреслюють високу якість і вишуканий стиль, поєднуючи обшивку з кольором кузова.

◆ Оновлена модель Solterra ET-HS (японська модель)

Solterra — це перший глобальний акумуляторний електромобіль (BEV) Subaru, наповнений новими цінностями, притаманними електромобілям, а також «насолодою та спокоєм», які Subaru культивувала протягом багатьох років. Розроблений як справжній позашляховик в екологічно чистому пакеті, Solterra зберігає практичність існуючих моделей Subaru, надаючи клієнтам Subaru вибір, вони можуть впевнено. Оновлена модель має розширені функції Subaru Safety Sense та покращені характеристики безпеки.

◆ Forester X-EDITION (модель спеціального випуску) (японська модель)

Forester має комплектацію, яка дозволяє всім пасажирам розділити комфорт і насолоду, врівноважуючи легке керування з просторим салоном і зручними функціями. Дизайн поєднує в собі стійкість позашляховика зі зручним комфортом і зручністю.

Модель спеціального випуску Forester X-EDITION оснащена функціями, які заохочують долати виклики на відкритому повітрі.

◆ Crosstrek Limited (модель японської специфікації)

Crosstrek поєднує компактний кузов із міцним і спортивним дизайном, що робить його універсальним позашляховиком-кросовером, ідеальним для будь-яких умов водіння, чи то в місті, чи для пригод на природі. У цій моделі третього покоління було підкреслено не тільки унікальний дизайн попередньої моделі, а й покращено динаміку руху та характеристики безпеки Crosstrek.

Більше деталей можете переглянути за посиланням.

thumb-image-23477
thumb-image-23479
thumb-image-23481
thumb-image-23483
thumb-image-23485
thumb-image-23487
thumb-image-23489
thumb-image-23491
thumb-image-23493
thumb-image-23495

Read also

all news