Наша команда вперше виборола перемогу в класі SP4T на 24-годинних перегонах Nürburgring. Subaru WRX NBR Challenge 2024 продемонстрував неймовірну витривалість та гоночні технології нового рівня. Під капотом у цього «звіра» двигун Boxer об'ємом 2 387 куб. см, який розвиває гарну потужність у 380 кінських сил разом із моментом у 590 Ньютон-метрів.

Чим особлива Subaru WRX NBR Challenge 2024? В цій машині інженери реалізували деякі ключові покращення: аеродинаміку було перероблено для кращої керованості, також апгрейд зачепив надійність і ефективність двигуна. Тепер пілоти можуть не перейматись за техніку, а зосередитись на досягненні мети.

За кермом талановита команда, до складу якої входили Карло ван Дам, Тім Шрик, Кота Сасакі та Рінтаро Кубо, які продемонстрували свою майстерність і точність на трасі. Перемога Subaru показала ефективність двигунів Boxer та Symmetrical AWD.

Слідкуйте за подіями, оскільки Subaru та STI продовжуватимуть здобувати нові перемоги і показувати приголомшливі результати. Всіх обійняли, залишайтесь з Subaru.

Для фанатів автоспорту та Subaru залишаємо посилання на сайт Subaru Motorsport де більш детально описана кожна з 24-х годин заїзду: https://www.subaru-msm.com/2024/nbr/report/race/24

НОВИНИ НА ГОЛОВНУ

Read also

all news