thumb-image-64479

Subaru Global Platform: Більше “насолоди і спокою” для всіх

Глобальна платформа SUBARU -—це платформа наступного покоління, розроблена з використанням всіх ноу-хау і технологічних знань, накопичених SUBARU за останні роки. Ця нова технологія — це спосіб забезпечити «задоволення від водіння для всіх пасажирів, незалежно від доріг і погодних умов».
thumb-image-64483

Безпека — найвища цінність

Глобальна платформа Subaru (SGP) є базовою платформою, яка буде лежати в основі автомобілів Subaru наступного покоління. Досягнення SGP по всьому шасі — більш висока жорсткість, більш висока міцність, менша вага, кращий опір кочення і точне рульове управління — особливо корисні для цих систем безпеки. Це майбутнє Subaru, яке доставляє ще більше задоволення і душевного спокою всім водіям і пасажирам.
thumb-image-64489
thumb-image-64492

Задоволення від водіння

Більш чуйне управління дозволяє водієві керувати автомобілем так, як задумано, що надає впевненості. Покращення в жорсткості шасі, підвісці і стабілізаторах ефективно поглинають удари з дороги і приховують нерівні поверхні забезпечуючи більший комфорт і менше стомлення при тривалих поїздках. В результаті автомобіль став безпечнішим і кращим в управлінні.
thumb-image-64496

Комфортабельний салон

Неприємні вібрації або шум були зведені до мінімуму, щоб забезпечити всім пасажирам задоволення від поїздки і розмови в автомобілі. Покращення підвіски і дуже жорстке шасі роблять інтер'єр салону зручними для всіх. Глобальна платформа Subaru (SGP) приносить задоволення і душевний спокій всім водіям і пасажирам.